2 декабря
 • ПОДПИСКА НА НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ
 • КОМПЛЕКТ
 • ОБЩЕСТВЕННО-ПОЛИТИЧЕСКИЙ
 • ТЕЛЕВИЗИОННЫЙ
 • СПОРТ
 • Відкриття нового ювелірного магазину AURUM в Миколаєві

  Бажаєте подивитися на найкращі ювелірні вироби від українських майстрів?

  6 жовтня всі шанувальники прекрасного у Миколаєві збираються за адресою вул. Потьомкінська 65/9, щоб першими завітати на відкриття нового ювелірного бутику AURUM.

  Що пропонує новий магазин прикрас

  Коштовності із золота й срібла, розкішні вечірні прикраси й мінімалістичні моделі – усе це можна буде побачити на власні очі, приміряти й купити в новому Миколаївському ювелірному бутику AURUM. В асортименті є оригінальні вироби з поєднанням благородних металів, коштовності з кольоровим камінням та найчистішими діамантами, незвичайні моделі з емаллю й керамічними вставками. Вічна класика та незвичайні модні вироби: обирайте, що до душі саме вам, і виражайте себе за допомогою коштовностей!

  Консультанти магазину залюбки допоможуть підібрати розмір, розкажуть детальніше про прикраси і запропонують вигідні знижки. Усі вироби виконані за найвищими стандартами якості й проходять багатоетапні перевірки. Будьте певні, що куплені сьогодні сяючі коштовності будуть радувати вас протягом довгих років.

  Модні золоті прикраси за вигідною ціною

  Ювелірне мистецтво в Україні невпинно розвивається: вітчизняні майстри навчилися виготовляти прикраси найвищої якості, кожен елемент яких виконаний з особливою увагою до деталей. Сьогодні багаторічний досвід та передове обладнання дозволяють випускати бездоганні золоті й срібні вироби та встановлювати на них демократичні ціни. Усе для того, аби кожна жінка могла дозволити собі купувати новий ювелірний комплект до кожного святкового вбрання.

  Ви можете обрати різні способи оплати включно з кредитом, розстрочкою, оплатою частинами і ювелірним обміном. Звертайтесь до консультантів магазину, щоб дізнатися, який із способів буде найзручнішим для вас.

  У новому фірмовому магазині ви зможете купити преміальні коштовності за комфортною ціною, підібрати цінні ювелірні подарунки для близьких та вигідно придбати обручки до особливої дати. На різні категорії товарів завжди діють знижки: звертайтеся до консультантів, і вони залюбки допоможуть здійснити найбільш вдалу покупку.

   Просмотров:
   comments powered by HyperComments