24 октября
 • ПОДПИСКА НА НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ
 • КОМПЛЕКТ
 • ОБЩЕСТВЕННО-ПОЛИТИЧЕСКИЙ
 • ТЕЛЕВИЗИОННЫЙ
 • СПОРТ
 • Народный депутат Гайду поздравляет с Днем защитников и защитниц Украины и украинского казачества

  З Днем захисникiв i захисниць України!

  З Днем українського козацтва!

  Саме 14 жовтня є надзвичайно світлим та важливим за своїм духовним змістом днем для кожного українця. Адже саме на Покрови Пресвятої Богородиці ми віддаємо належну шану українським воїнам усіх поколінь, які своєю завзятістю та мужністю вибороли і відстояли право українців мати власну, незалежну державу.

  Цього дня вся країна промовляє «дякую» воїнам, які боронять сьогодні наш спокій та мир. Завдяки їхній хоробрості та незламності наша країна вистояла в найважчі часи, зберегла свою незалежність і суверенітет. Нині наші захисники продовжують щодня ризикувати власним життям, захищаючи людей та територіальну цілісність нашої держави! Велика шана та повага їм за це!

  Сьогоднішні свята об'єднують нашу країну та показують, що ми єдині у своєму прагненні до миру та єдині у вірі в краще майбутнє. Вірю, що одного дня усі наші захисники повернуться додому живими та неушкодженими! Того дня увесь світ знатиме, що відтепер на Донбасі панує мир та спокій, а у небі майорить тільки український синьо-жовтий стяг!

  Щиро вітаю усіх зі святами! Бажаю міцного здоров'я, незламної волі, родинного затишку та звершення усіх мрій!

  Олександр ГАЙДУ, народний депутат України

   Просмотров:
   comments powered by HyperComments