27 сентября
 • ПОДПИСКА НА НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ
 • КОМПЛЕКТ
 • ОБЩЕСТВЕННО-ПОЛИТИЧЕСКИЙ
 • ТЕЛЕВИЗИОННЫЙ
 • СПОРТ
 • Юлія Тимошенко – лідер за темпами нарощування довіри людей, – опитування «Рейтингу»

  Комментарии: 4

  Рейтинг довіри до політиків очолюють Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко. Водночас лідерка «Батьківщини» випереджає президента за динамікою збільшення довіри – за останні пів року вона додала до свого рейтингу 5%.

  На це вказують результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного протягом 23-25 липня 2021 року.

  Так, Зеленському довіряють 45% опитаних, а Тимошенко – 31%. Антирейтинг очолює Порошенко: 46% українців не проголосували б за нього за жодних обставин.

  На запитання, якби парламентські вибори проводилися наступної неділі, то серед тих, хто визначився і має намір голосувати, 24,1% опитаних підтримали б партію «Слуга народу», 14,3% – «Європейська солідарність», 12,8% – «Батьківщина», 12,4% – ОПЗЖ.

  Опитування проведено Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 23-25 липня 2021 року серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Всього опитано 2500 респондентів методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2%.

  Нагадаємо, одне з останніх досліджень Київського міжнародного інституту соціології показало, що «Батьківщина» Юлії Тимошенко вийшла на друге місце серед політичних сил і може нині розраховувати на 15% на парламентських виборах.

  http://ratinggroup.ua/research/ukraine/obschestvenno-politicheskie_nastroeniya_naseleniya_23-25_iyulya_2021.html

   Просмотров:
   comments powered by HyperComments