26 октября

У Всеукраїнський день бібліотек обласна універсальна наукова бібліотека провела регіональну акцію «Бібліотечні сутінки»

30 вересня у рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека запросила мешканців та гостей міста на щорічну регіональну акцію «Бібліотечні сутінки».

У цей день бібліотека працювала до пізнього вечора, запропонувавши своїм відвідувачам різноманітну програму за темою «містика та фентезі».

На зустрічі-діалозі «Міфологічні основи фентезі: знаки, коди, символи» старший викладач кафедри англійської філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олександра Філоненко виступила з доповіддю «Ренесансно-барокові магічні модуси, коди та образи у літературі фентезі». Особливо чарівну атмосферу створили музичні твори Антоніо Вівальді та Георга Фрідріха Генделя, що пролунали у виконанні камерного оркестру Миколаївського коледжу музичного мистецтва.

Під час краєзнавчого триптиху «Дзеркало магії» відбулася цікава зустріч з талановитою миколаївською письменницею та художницею Оленою Півненко.

Учасники бібліотечного містик-порталу «Подорожуючи світом фентезі» поринули у створений письменниками-фантастами незабутній світ через портал, створений магом для переміщення персонажів з одного світу в інший.

Учасникам подорожі у часі «Таємниці минулих століть» було цікаво дізнатися про передбачення письменників-фантастів, що стали пророчими у майбутньому.

Цікаві вікторини, перегляд та обговорення відеофільмів «50 фактів про Гаррі Поттера, які ви не знали» та «10 божевільних подробиць про Гаррі Поттера, які ви пропустили» чекали на прихильників вигаданого персонажу.

Відкрити для себе все розманіття фантастики відвідувачі змогли, завітавши на віртуальне рандеву «10 найгучніших науково-фантастичних романів XXI століття».

Учасники літературного перфомансу «Українське фентезі: за межею реальності» здійснили інформмандрівку у часі «Від джерел українського фентезі до сьогодення».

Усім, хто втомився чекати поки зацвіте папороть, була представлена можливість зробити його самому упродовж майстер-класу «Чарівна квітка» у техніці «канзаші». Протягом вечора для бажаючих працювала тематична фотозона «Магія книги».

Відвідувачі інтерактивної виставки «Цікава наука» ознайомилися з роботами студентів Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

Викликала зацікавленість у гостей локація «Лабораторія адитивних технологій та 3D-друку» ( керівник О. Бєліков), де були представлені власні розробки студентів кафедри «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Відвідувачі ознайомилися з 3D-принтером, маніпуляторами, моделями, дронами тощо.

Усі, хто завітав до обласної наукової бібліотеки у цей день, мали можливість виготовити захисну маску в стилі «фентезі» (розпис по тканині), зробити унікальні фото у фотозонах, відібрати цікаві книги для домашнього читання з полиць буккросингу «Фантастичний світ книги», навчитися користуватися 3D-ручками та зробити власноруч пам’ятний подарунок.

38 відвідувачів «Бібліосутінок» стали учасниками акції безоплатної видачі читацького квитка «Для друзів відчинені двері».

Адміністрація обласної наукової бібліотеки висловлює щиру подяку творчому, креативному колективу бібліотеки та запрошеним партнерам за організацію фотозон, якісну підготовку та проведення на високому професійному рівні заходів, що відбулися під час акції «Бібліотечні сутінки»!

    Просмотров:
    comments powered by HyperComments