20 января
 • ПОДПИСКА НА НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ
 • КОМПЛЕКТ
 • ОБЩЕСТВЕННО-ПОЛИТИЧЕСКИЙ
 • ТЕЛЕВИЗИОННЫЙ
 • СПОРТ
 • Змагання рибалок ЮУАЕС: найбільший трофей – короп на 11 кг

  Традиційні змагання зі спортивного лову коропа серед працівників ЮУАЕС цього року пройшли в Херсонській області на водоймищі «Рибацький хутір».

  21- 25 серпня протягом 72 годин команди рибалок з різних підрозділів атомної станції намагалися упіймати найбільшу рибу та найбільше риби. У другому випадку результат визначали за вагою 5 найважчих особин, у заліку враховувалися короп і амур вагою понад 1,5 кг.

  У результаті впертої боротьби третє місце посіла команда «Зміна А» - Олександр Пряміков (реакторний цех №1) і Олександр Михайлов (навчально-тренувальний центр). (ФОТО 1). Загальна вага улову склала 8 кг 880 г.

  Друге місце у команди «Короп експерт» - Олександр Мальцев та Іван Власенко (обидва – з електричного цеху). (ФОТО 2). Загальна вага рибного трофею – 9 кг 880 г.

  Перше місце із великим відривом зайняла команда «Адреналін» - Ігор Заболотний (конструкторсько-технологічний відділ) і Сергій Степанов (електроцех) (ФОТО 3). Їхній улов – 25 кг 480 г.

  Команда «Адреналін» була близька до перемоги і в номінації «найбільша риба змагань». Та цього разу вдача посміхнулась Євгену та Ігорю Маламутам (цех водо-каналізаційного господарства та енергоремонтний підрозділ) - команді «Юж-короп». Їхній короп виявився на 600 г важчим і затягнув на 11 кг (ФОТО 4) .

  Усі призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами і цінними призами.

   Просмотров:
   comments powered by HyperComments