18 января

Голова Миколаївської обласної державної адмiнiстрацiї вiдвiдав Врадiївський район

16 липня голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік разом із керівниками правоохоронних та контролюючих органів області та району, заступником голови Врадіївської районної адміністрації, головами Врадіївської районної та селищної рад провів нараду щодо проблем району та шляхів їхнього вирішення.

Під час зустрічі обговорили питання, яке вже протягом тривалого часу турбує місцевих жителів - неправомірна діяльність ПП «Каро» та його керівника Юрія Ханагяна. На думку громадян, він порушує права та інтереси власників земельних ділянок - мешканців Врадіївського району, а слідчі незаконно закривають кримінальні справи за фактами протиправних дій керівника підприємства та пов'язаних із ним осіб. Раніше щодо цього неодноразово надходили звернення до облдержадміністрації, останнє було 3 липня цього року.
Ці питання належать до компетенції Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області та прокуратури Миколаївської області.  Тому для з'ясування ситуації облдержадміністрацією надіслано листи до Головного управління Національної поліції в Миколаївській області щодо надання узагальненої інформації про хід розслідування кримінальних справ та прокуратури Миколаївської області щодо вжиття заходів прокурорського реагування в межах повноважень органів прокуратури.
Окрім того, обласною держадміністрацією прийнято рішення винести це питання на розгляд засідання оперативного штабу для захисту аграріїв від рейдерів, який діє при облдержадміністрації.
 Також під час наради порушили питання про несплату податків власниками невеликих господарських угідь, що в результаті призводить до спустошення бюджету.
Тому голова облдержадміністрації доручив начальникові Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області Леоніду Корчагіну особисто взяти до роботи це питання.

Прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрацїї

    Просмотров:
    comments powered by HyperComments