22 сентября

Документи краще надавати в електронному виглядi

До уваги страхувальникiв Миколаївського мiського вiддiлення управлiння виконавчої дирекцiї Фонду соцiального страхування України в Миколаївськiй областi

Миколаївське міське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області (далі - Відділення) у період дії карантину з метою збереження особистого здоров'я та здоров'я оточуючих закликає до обмеження відвідування приміщення Відділення.
Враховуючи постанову КМУ від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», звертаємося до всіх страхувальників-роботодавців із проханням за можливістю надавати документи, оформлені в установленому порядку, засобами електронного зв`язку на електронну адресу Відділення: mykm.mk@fssu.gov.ua.
Із питань, які неможливо вирішити засобами зв`язку, страхувальники, застраховані особи та потерпілі на виробництві можуть звернутися до офісного приміщення Відділення за адресою: вул. Погранична, 3/1. В умовах карантину доступ до приміщення обмежений. За допомогою кнопки виклику ви маєте можливість викликати фахівців, які спілкуються з відвідувачами в засобах індивідуального захисту (маска, рукавички). Будемо вдячні всім за порозуміння та сподіваємося бачити всіх відвідувачів у засобах індивідуального захисту.
Також нагадуємо роботодавцям про можливість надання заяв-розрахунків в електронному вигляді у разі, якщо укладено договір із Відділенням про визнання поданих електронних документів до Фонду соціального страхування України. Страхувальникам, які не уклали договори, рекомендуємо терміново звернутися до Відділення за телефоном 47-05-28 та отримати детальну інформацію щодо вирішення цього питання.
Нагадуємо! За рахунок коштів Фонду застрахованим особам надаються такі види матеріального забезпечення за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності:
1) допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю (включаючи догляд за хворою дитиною);
2) допомога у зв'язку з вагітністю та пологами;
3) допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).
Допомогу призначають та виплачують, якщо заявник звернувся за її призначенням не пізніше, ніж за 12 календарних місяців від дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами (ч. 5 ст. 32 Закону №1105).
У разі виникнення питань роботодавцям, застрахованим особам та потерпілим на виробництві необхідно звертатися до Відділення за телефонами:
- приймальня - 47-92-12;
- відділ страхових виплат та матеріального забезпечення (прийом заяв-розрахунків, видача довідок про перебування на обліку фізичних осіб-підприємців для оформлення допомоги на поховання, нарахування страхових виплат потерпілим на виробництві) - 47-05-48, 47-83-62;
- відділ медичних та соціальних послуг (забезпечення потерпілих на виробництві медичними та соціальними послугами) - 47-02-50, 47-91-72;
- відділ профілактики страхових випадків - 47-92-13;
- відділ з роботи зі страхувальниками (питання перевірок страхувальників, видача довідок про відсутність заборгованості) - 47-02-52;
- відділ перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності - 47-83-65.

Юрій Ганношин,
начальник Миколаївського міського відділення
управління виконавчої  дирекції
Фонду соціального страхування України
в Миколаївській області

Просмотров:
comments powered by HyperComments