23 июля


Кандидаты в народные депутаты Украины получили эфирное время на региональном телеканале в Николаевской области (UA: Первый)

Позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного Виборчого округу №128 оприлюднила постанову №20.

«Про затвердження результатів жеребкування щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України, що зареєстровані у одномандатних виборчих округах №№127,128,129,130,131,132 ефірного часу для проведення передвиборної агітації, на регіональних телеканалах, що здійснюватиметься філіями Національної суспільної радіокомпанії України».

«З метою визначення черговості надання партіям – суб`єктам виборчого процесу та кандидатам у депутати, зареєстрованих в одномандатних округах, відповідно до частини шостої статті 72, керуючись частиною вісімнадцятою статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», а також згідно Постанов ЦВК від 6 жовтня 2014 року №1492, та від 2 липня 2019 року №1417 окружна виборча комісія №128
постановляє:

  1. Затвердити результати жеребкування щодо черговості надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати України, що зареєстровані у одномандатних виборчих округах № 127,128,129,130,131,132 ефірного часу для проведення передвиборної агітації, на регіональних телеканалах, що здійснюватиметься філіями Національної суспільної телерадіокомпанії (додаток 1).
  2. Довести дану постанову до відома ЦВК, шляхом розміщення на офіційному сайті ЦВК.
  3. Довести дану постанову до відома суб`єктів виборчого процесу, шляхом розміщення її тексту на дошці офіційних матеріалів окружної виборчої комісії».

Додаток №1 до постанови №20 окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №128

Дата

Час

Округ

Суб’єкт

1

06.07

19:00-19:20

131

Кондратєнков Юрій Миколайович

2

06.07

19:22-19:42

128

Хачатуров Артем Едуардович

3

06.07

19:44 -20:04

Політична партія "СИЛА ЛЮДЕЙ"

4

06.07

20:06 – 20:26

127

Козир Борис Юрійович

5

06.07

20:28 – 20:48

128

Дворник Анатолій Анатолійович

6

06.07

20:50 – 21:10

131

Ярошевич Олег Андрійович

7

06.07

21:12 – 21:32

129

Шевченко Олександр Олександрович

8

06.07

21:36 - 21:56

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

9

07.07

19:00-19:20

130

Коваль Людмила Іванівна

10

07.07

19:22-19:42

131

Невеселий Владислав Валерійович

11

07.07

19:44 -20:04

128

Малярчук Ольга Іллівна

12

07.07

20:06 – 20:26

130

Коровій Дмитро Леонідович

13

07.07

20:28 – 20:48

131

Андрійцев Богдан Вікторович

14

07.07

20:50 – 21:10

132

Корнацький Аркадій Олексійович

15

07.07

21:12 – 21:32

132

Політична партія "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ"

16

07.07

21:36 - 21:56

132

Підберезняк Вадим Іванович

17

08.07

19:00-19:20

127

Горбачов Олександр Сергійович

18

08.07

19:22-19:42

127

Садрідінов Тахір Шамсідінович

19

08.07

19:44 -20:04

131

Чорноморов Артем Олегович

20

08.07

20:06 – 20:26

130

Підпала Ірина Валентинівна

21

08.07

20:28 – 20:48

Політична партія "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"

22

08.07

20:50 – 21:10

129

Красівський Сергій В’ячеславович

23

08.07

21:12 – 21:32

Політична партія "ПАТРІОТ"

24

08.07

21:36 - 21:56

129

Жолобецький Олександр Олександрович

25

09.07

19:00-19:20

131

Танасов Сергій Іванович

26

09.07

19:22-19:42

130

Кривцова Валентина Станіславівна

27

09.07

19:44 -20:04

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

28

09.07

20:06 – 20:26

Політична партія "СИЛА І ЧЕСТЬ"

29

09.07

20:28 – 20:48

131

Григорян Ерік Юрійович

30

09.07

20:50 – 21:10

Політична партія "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

31

09.07

21:12 – 21:32

130

Вадатурський Андрій Олексійович

32

09.07

21:36 - 21:56

Політична партія "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ФАКЕЛ"

33

10.07

19:00-19:20

132

Дирдін Максим Євгенович

34

10.07

19:22-19:42

130

Негулевський Ігор Петрович

35

10.07

19:44 -20:04

127

Петров Олег Дмитрович

36

10.07

20:06 – 20:26

130

Пляка Сергій Валерійович

37

10.07

20:28 – 20:48

3

Політична партія "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"

38

10.07

20:50 – 21:10

127

Рєпін Олександр Володимирович

39

10.07

21:12 – 21:32

Політична партія "ПАРТІЯ ШАРІЯ"

40

10.07

21:36 - 21:56

127

Алєксєєнко Іван Олександрович

41

11.07

19:00-19:20

129

Таранова Світлана Володимирівна

42

11.07

19:22-19:42

130

Донченко Олена Віталіївна

43

11.07

19:44 -20:04

131

Лівік Олександр Петрович

44

11.07

20:06 – 20:26

130

Думановська Інна Миколаївна

45

11.07

20:28 – 20:48

127

Курганський Григорій Миколайович

46

11.07

20:50 – 21:10

131

Лавренов Данило Андрійович

47

11.07

21:12 – 21:32

Політична партія "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ"

48

11.07

21:36 - 21:56

Політична партія "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ"

49

12.07

19:00-19:20

132

Сабліна Наталія Володимирівна

50

12.07

19:22-19:42

128

Крупенко Костянтин Валентинович

51

12.07

19:44 -20:04

Політічна партія "АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"

52

12.07

20:06 – 20:26

127

Берсан Андрій Павлович

53

12.07

20:28 – 20:48

128

Гукасян Спартак Едуардович

54

12.07

20:50 – 21:10

132

Кукуруза Олександр Вячеславович

55

12.07

21:12 – 21:32

131

Бондаренко Олена Анатоліївна

56

12.07

21:36 - 21:56

129

Ніколенко Анатолій Анатолійович

57

13.07

19:00-19:20

128

Курченко Жанна Назарівна

58

13.07

19:22-19:42

129

Кочмар Валерій Андрійович

59

13.07

19:44 -20:04

127

Петров Анатолій Георгійович

60

13.07

20:06 – 20:26

131

Покровський Роман Леонідович

61

13.07

20:28 – 20:48

132

Глушко Тимур Вікторович

62

13.07

20:50 – 21:10

129

Лебідь Андрій Васильович

63

13.07

21:12 – 21:32

132

Волошин Сергій Сергійович

64

13.07

21:36 - 21:56

129

Миколайчик Сергій Володимирович

65

14.07

19:00-19:20

131

Чорноморець Іван Іванович

66

14.07

19:22-19:42

Політична партія "СИЛА ПРАВА"

67

14.07

19:44 -20:04

132

Медведчук Михайло Анатолійович

68

14.07

20:06 – 20:26

128

Толпекін Андрій Анатолійович

69

14.07

20:28 – 20:48

130

Фроленко Володимир Олександрович

70

14.07

20:50 – 21:10

127

Покровська Ольга Геннадіївна

71

14.07

21:12 – 21:32

127

Єнтін Владислав Олегович

72

14.07

21:36 - 21:56

129

Лєпішев Олексій Олександрович

73

15.07

19:00-19:20

Політична партія "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ"

74

15.07

19:22-19:42

127

Дятлов Володимир Миколайович

75

15.07

19:44 -20:04

127

Павлов Ігор Миколайович

76

15.07

20:06 – 20:26

132

Кушнір Олександр Валентинович

77

15.07

20:28 – 20:48

131

Вишняк Сергій Володимирович

78

15.07

20:50 – 21:10

128

Губська Тетяна Миколаївна

79

15.07

21:12 – 21:32

Політична партія "СЛУГА НАРОДУ"

80

15.07

21:36 - 21:56

Політична партія "Об’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ"

81

16.07

19:00-19:20

Політична партія "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА"

82

16.07

19:22-19:42

128

Ільюк Артем Олександрович

83

16.07

19:44 -20:04

129

Шараєв Олександр Леонідович

84

16.07

20:06 – 20:26

130

Рубський Геннадій Іванович

85

16.07

20:28 – 20:48

130

Пересунько Руслан Вікторович

86

16.07

20:50 – 21:10

127

Дятлов Євген Юрійович

87

16.07

21:12 – 21:32

129

Жело Денис Вікторович

88

16.07

21:36 - 21:56

132

Мосякін Василь Олександрович

89

17.07

19:00-19:20

132

Островський Ян Олегович

90

17.07

19:22-19:42

131

Гасюк Анатолій Петрович

91

17.07

19:44 -20:04

Політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА"

92

17.07

20:06 – 20:26

127

Пасічний Олександр Станіславович

93

17.07

20:28 – 20:48

131

Колесніков Валерій Вікторович

94

17.07

20:50 – 21:10

129

Невінчанний Максим Андрійович

95

17.07

21:12 – 21:32

129

Копитін Ігор Володимирович

96

17.07

21:36 - 21:56

132

Білоус Ярослава Валеріївна

97

18.07

19:00-19:20

128

Гайду Олександр Васильович

98

18.07

19:22-19:42

129

Іванова Надія Валеріївна

99

18.07

19:44 -20:04

127

Білов Гордій Олександрович

100

18.07

20:06 – 20:26

130

Бриченко Ігор Віталійович

101

18.07

20:28 – 20:48

130

Політична партія "ГОЛОС"

102

18.07

20:50 – 21:10

132

Головчанський Андрій Всеволодович

103

18.07

21:12 – 21:32

127

ЧигринськийСергій Аркадійович

104

18.07

21:36 - 21:56

132

Гапонов Віталій Олегович

105

19.07

19:00-19:20

129

Тимошин Володимир Володимирович

106

19.07

19:22-19:42

128

Северин Андрій Іванович

107

19.07

19:44 -20:04

127

Дятлов Ігор Сергійович

108

19.07

20:06 – 20:26

129

Кошковський Юрій Леонідович

109

19.07

20:28 – 20:48

131

Красьоха Володимир Володимирович

110

19.07

20:50 – 21:10

Політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

111

19.07

21:12 – 21:32

129

Горбатко Іван Геннадійович

Голова Окружної виборчої комісії Войченко Д. О.

Секретар Окружної виборчої комісії Зажирко Н. Ф.

Просмотров:

comments powered by HyperComments