24 апреля


Олександр Шевченко перемiг на президентських праймерiз партii УКРОП у Миколаєвi

У неділю, 28 жовтня, у Миколаєві відбулися президентські праймеріз «Українського об'єднання патріотів».

За народного депутата України, засновника туристичного комплексу «Буковель» Олександра Шевченка віддали свої голоси
240 членів партії. Заступник голови Комісії партійного контролю «Українського об'єднання патріотів» Оксана Тунік-Фриз та заступник голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко посіли друге і третє місця відповідно.
До слова, УКРОП - це єдина українська політична сила, яка проводить праймеріз. Використовуючи досвід провідних країн, вона обирає справжнього лідера, єдиного та гідного кандидата від партії, що візьме участь у виборах президента України в березні 2019 року.
Внутрішньопартійні вибори політсили відбулися вже в 14 регіонах. В усіх беззаперечним лідером став Олександр Шевченко.
«Або ж ми сьогодні збудуємо свою потужну країну, в якій головним буде український народ, або ж будемо вічними рабами, об яких витирають ноги. Останнього не станеться, бо ви тут. Ваша присутність на праймеріз означає, що вам не байдужа власна країна. Саме ви повинні змінювати її», - звернувся до миколаївців Олександр Шевченко.
Олександр Шевченко в «топ-10» рейтингу кандидатiв у президенти
Саме таким є результат загальнонаціональого опитування населення України. Його провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 16 по 22 серпня 2018 року в усіх регіонах країни. Отож, Олександр Шевченко входить до десятки найбільш рейтингових кандидатів в президенти. За нього готові віддати голоси 2,6% українців, які мають намір прийти на виборчі дільниці. За цим показником він поділяє 9-те та 10-те місця з мером Львова Андрієм Садовим.
47-річний Олександр Шевченко відомий усій Україні як успішний бізнесмен, який вигадав ідею «Буковеля», за сім років обернувши його на одне з найбільш відвідуваних в Східній Європі місць як для зимового, так і літнього відпочинку. Водночас він активно займається громадською діяльністю і благодійністю. Завдяки Олександру Шевченку рідні полеглих українських воїнів і Героїв Небесної Сотні, а також понад тисячу українських солдат, яких було поранено на сході країни, пройшли лікування і реабілітацію; вісім тисяч пенсіонерів безкоштовно відпочили і оздоровилися на курорті «Буковель», а сім тисяч дітей - у таборі «Артек-Буковель»; запрацював перший в Україні табір для дітей з цукровим діабетом. Як народний депутат Олександр Шевченко провів понад 700 зустрічей із виборцями й вніс на розгляд Верховної Ради 83 законопроекти. Серед них і резонансний законопроект, покликаний заборонити в Україні пропаганду ідеології так званого «руського міра».
Чому Олександр Шевченко йде в президенти
Олександр Шевченко пояснив, чому має намір балотуватися в президенти України.
«Щодня бачу громадян України, які жебракують, які виїжджають за кордон у пошуках кращої долі, бачу пенсіонерів, які не мають можливості купити необхідні продукти й ліки. Тому я не можу стояти осторонь й байдуже спостерігати за цим. Мені потрібно тільки одне: аби люди в Україні жили гідно, аби нарешті з'явився президент, який у повній мірі забезпечить права і свободи своїх співвітчизників. Я впевнений у собі, я ніколи не брав і не братиму хабарів, я вірю в Бога і в те, що разом з українською громадою зможу змінити країну на краще», - пояснив Олександр Шевченко.
Потрiбно закiнчити вiйну з Росiєю
«Одне з моїх головних завдань - закінчити війну з Росією. Припустімо бодай на хвилину, що я є президентом США чи очільником іншої сильної демократичної світової держави. Чи повірив би я, що в Україні йде війна? Ні. Бо Україна торгує з ОРДЛО, купує там вугілля, яке потім продає українському народові втричі дорожче. Медведчук, кум Путіна, продовжує літати до Москви, незважаючи на заборону таких перельотів. Він «сидить» на трубі в Новоград-Волинському, яка фактично качає нафтопродукти з Росії. Чи може світова громадськість повірити, що в нас війна з Росією? Звісно, ні.
Який вихід? По-перше, потрібно зупинити торгівлю на крові й припинити будь-які стосунки з агресором. По-друге, потрібно попросити світову спільноту, аби на лінії розмежування в зоні проведення ООС з'явилися «блакитні каски». І, нарешті, потрібно почати будувати сильну економіку, а завдяки ній - будувати сильну армію», - наголосив Олександр Шевченко.
Він також зазначив, що російська ідеологія за своєю суттю націонал-соціалістична, загарбницька. Українська ідеологія - патріотична. «Кремль робить усе, щоб російський народ повірив в те, що він «вище за всіх», а українці - «менші брати». Український патріотизм базується не на ненависті до інших, а на любові до свого. «Рускій мір» навпаки має в основі неповагу до інших. Проблема не в російській мові, не в російській культурі, не в російському народові. Проблема у великодержавному шовінізмі тих московитів, які сидять в Кремлі», - зазначив Олександр Шевченко.
Олександр Шевченко: «Я - не Порошенко»
«Президент Порошенко постійно обманює українців. Ще півроку тому він обіцяв, що знищить корупційні схеми, що усуне НАК «Нафтогаз України», цю «прокладку», яка за останній рік заробила на газі 40 мільярдів гривень. Зараз Порошенко обрав нову тактику: він плаче перед українським народом, виправдовуючи свою нездатність щось зробити. Він почав тиснути на жалість. Мовляв, зараз у мене нічого не вийшло, але вийде потім. Та скільки років він уже при владі? Україні потрібні ментально нові політики, які є успішними людьми в своїй сфері діяльності. І не варто відразу вішати на них ярлики: мовляв, якщо бізнесмен, значить, буде злодієм. Бізнесмен і злодій - це не синоніми. Просто українці почали ототожнювати ці поняття через таких, як Порошенко. Я ж - не злодій», - сказав Олександр Леонідович.
А ось думка претендента з приводу кредитів від МВФ.
«Україна набрала стільки боргів, що їх доведеться повертати навіть наступним поколінням. Але президент Олександр Шевченко піде на один рішучий крок. Доки світова громадськість, міжнародні правоохоронні структури не допоможуть повернути в Україну кошти, вкрадені нашими корупціонерами, жодної копійки МВФ ми не повернемо. Це моя чітка позиція. Хіба справедливо, що Україні дали
20 мільйонів доларів, а Лазаренко їх вкрав? Американська судова система розслідує цю справу вже двадцять років, але грошей Україні ніхто не повертає...
Чинні можновладці поки не розуміють, що їм доведеться відповідати за кожен вкрадений долар, гривню, копійку».
З ворогом треба не домовлятися, потрiбно його перемагати
Під час заходу з вітальною промовою звернувся голова УКРОПу, народний депутат України Тарас Батенко. «У нашій партії є воїни, волонтери та підприємці. Є люди, які зупинили сепаратистів в Дніпрі, Одесі, інших містах. Радий відзначити, що на перших же виборах УКРОП показав хороший результат на Миколаївщині - у нас потужна фракція в обласній раді. Нашу партію боїться влада, в тому числі й президент Порошенко, який не бачить альтернативи собі. Він не зупинив війну, він не має плану її завершення. Миколаївщина віддала за незалежність України більше 150 життів. Врешті-решт хтось повинен зупинити це кровопролиття, вивести з країни агресора, відновити кордони, економіку й довіру світової громадськості до України. Я впевнений, що ці завдання не під силу чинній владі», - наголосив Тарас Батенко.
Тим часом голова Київської міської організації УКРОПу Богдан Яременко висловив упевненість, що Україна не мусить іти на компроміс із російським агресором. Політика обурює той факт, що днями представники української влади вели в Києві перемовини з російською делегацією про розподіл квот на вилов риби в Азовському морі.
«Ми не повинні домовлятися з ворогом, ми повинні перемогти його. Якщо УКРОП прийде до влади, то громадська ініціатива блокади торгівлі на крові стане державною політикою. Я впевнений, що наш кандидат в президенти після перемоги на виборах розірве дипломатичні відносини з Росією», - сказав Богдан Яременко.
Зменшити кiлькiсть чиновникiв, посилити вiдповiдальнiсть за корупцiйну дiяльнiсть
Передвиборна програма Олександра Шевченка має назву «Країна гідності і правди». В її рамках претендент передбачає поетапне скорочення кількості чиновників, а також посилення кримінальної відповідальності для топ-корупціонерів - від 10 років в'язниці до довічного ув'язнення з конфіскацією майна.
Держава повинна стати сервісною організацією для людей. Ми маємо забезпечити прості податки, спрощення ведення бізнесу, просту дозвільну систему, монетизовані пільги, дієвий соціальний захист, простий доступ до сучасної медицини і якісної освіти, просте розмитнення автомобілів тощо.
За словами Олександра Шевченка, до влади в Україні повинні прийти нові люди, оскільки чинні політики впродовж 27 років розграбовували країну. Наступний президент має налагодити роботу правоохоронних органів і повернути до державного бюджету все награбоване можновладцями за часи незалежності. «Усі ті, хто 27 років був при владі, просто не хочуть або не вміють виконувати свою роботу. Скоріше за все, вони сприймають її як можливість пограбувати український народ. Правоохоронна система - це наш захист, але влада перетворила її на інструмент тиску. Головна мета нового президента - відновити справедливість і забезпечити права та свободи кожного громадянина», - заявив Олександр Шевченко у Миколаєві.

Просмотров:

comments powered by HyperComments