18 октября

Специалисты Ингульского РПЗ летом знакомили николаевских школьников с разнообразием профессий

Розвиток соціуму та зміни у законодавстві України створюють нагальну потребу в додатковому консультуванні громадян із особливостей надання соціальних послуг.

Також варто відзначити, що проблема безробіття залишається актуальною та для її вирішення необхідно розвивати професійну свідомість українців. Державна служба зайнятості створює всі необхідні умови для вирішення визначених проблем. Так, протягом літніх місяців служба зайнятості запровадила профорієнтаційну акцію «Відпочинок з користю», в рамках якої, проводяться різноманітні інтерактивні заходи з учнівською молоддю, студентами професійно-технічних, вищих навчальних закладів та для молоді з числа безробітних.
Фахівцями Інгульського районного центру зайнятості охоплені всі навчальні заклади. Це дозволило залучити усіх бажаючих до профконсультації із застосуванням психологічного тестування у період літніх канікул. Адже вибір професії - основне питання, яке цікавить молодь.
Влітку проведено багато виїзних профорієнтаційних заходів. Найцікавіші з них - це зустріч фахівців центру зайнятості з учнями, які відпочивають на території Миколаївського зоопарку та дитячого містечка «Казка».
Для учасників заходів проведено екскурсії та надано роз'яснення щодо трудової діяльності. Учні брали участь у профорієнтаційних іграх, квестах та конкурсах. Були вони у захваті від конкурсу малюнків «Кольори мого майбутнього».
Діти могли пройти тестування та отримати відповідь на питання - яка професія прийнятна для мене - та продемонструвати свої знання зі специфіки діяльності працівників різних галузей.
До тестування була залучена також молодь із групи відвідувачів, які ще не визначилися або планують змінити свій фах. Окрім того, фахівці Інгульського районного центру зайнятості звертали увагу на інноваційні зміни у підвищенні кваліфікації, а саме: можливості набуття ними професійних знань, умінь та навичок за направленням служби зайнятості та он-лайн, у проектах «Prometheus» і «SkillsАcademy», ознайомили з особливостями онлайн-вивчення англійської мови (проект «LingvaSkills»). Надано інформацію охочим про оновлення сайта служби зайнятості www.dcz.gov.ua та створення платформи профорієнтації, що дозволяє в онлайн-режимі пройти тестування.
Подібні профорієнтаційні акції допомагають розширити професійну та соціальну свідомість громади, уявлення дітвори про службу зайнятості, сприяють розкриттю значення профорієнтаційної роботи для батьків.
Зверну увагу на те, що професійне тестування можна пройти у будь-який зручний для вас час як он-лайн, так і отримавши індивідуальну консультацію, звернувшись до центру зайнятості або скориставшись платформою профорієнтації служби зайнятості на інтернет-порталі www.dcz.gov.ua.:
Інгульський район - вулиця Шкільна, 2а;
Заводський район - вул. 6-а Поперечна, 32;
Центральний район - вулиця Нікольська, 68;
Корабельний район - вулиця Торгова, 61.

Ольга КУГЛЯР,
директор Інгульського районного
центру зайнятості

Просмотров:
comments powered by HyperComments