21 октября


Привітання Олексія Савченка з нагоди Дня Збройних Сил України

Комментарии: 1

Сьогодні Збройні Сили України - це потужний військовий потенціал, нескорені та незламні воїни, які до останнього боронять землі рідної держави.

А кілька років тому силами керівництва держави та волонтерів ми збирали на війну наших Героїв, самостійно знаходили для них усі необхідні речі, щоб там, на сході України, вони тримали оборону, захищали мирне життя для нас.
Наші волонтери - люди з душею, з покликом серця творити добро і дарувати радість. Це стосується допомоги не лише військовим, а й людям із особливими потребами, дітям-сиротам, літнім людям, ветеранам, усім, хто в силу життєвих обставин потребує підтримки та опори. Щиро бажаю, щоб ваше милосердя та чуйність винагороджувалися у повсякденному житті, нехай блага справа та життєва енергія повсякчас допомагають ближнім.
А нашим військовим, чий незламний дух обороняє нас щодня - Божого благословення та охорони з Небес щосекунди та щогодини. Нехай ваша мужність надихає! Водночас пам'ятаймо наших полеглих Героїв - на Небі немає мертвих, на Небі усі живі.

Олексій Савченко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації

Просмотров:
comments powered by HyperComments
Loading...

Loading...