19 октября


Около 900 демобилизованных участников АТО и членов их семей оздоровлено в этом году на Николаевщине

За рахунок коштів обласного бюджету за програмою «Турбота» на період до 2020 року передбачено оздоровлення та відпочинок демобілізованих учасників АТО та членів їхніх сімей.

Як повідомив голова облдержадміністрації Олексій Савченко, у 2017-му на це виділено 2,7 мільйона гривень, відпочили вже близько 900 осіб. Органи соцзахисту Миколаївщини уклали 200 угод на санаторно-курортне лікування учасників АТО - на суму 1,2 мільйона гривень. Є домовленості між управліннями соцзахисту та санаторіями на лікування воїнів до кінця грудня на суму понад 950 тисяч гривень.
Очільник області зазначив, що і на оздоровлення інвалідів із держбюджету направлять кошти. «Для оздоровлення інвалідів із держбюджету на Миколаївську область затверджено понад 2,9 мільйона гривень. Це понад 350 путівок для осіб із інвалідністю, зокрема і для інвалідів-спинальників, та супроводжуючих осіб - дев'ять путівок», - відзначив Олексій Савченко.
Усього на Миколаївщині проживають понад 60 тисяч осіб із інвалідністю, з них, зокрема: 4,6 тисячі дітей, 1,1 тисячі осіб - інваліди внаслідок війни та 39,7 тисячі осіб із інвалідністю загального захворювання та з дитинства.
Також Олексій Савченко запевнив, що робитиме усе можливе, щоб забезпечити підтримку людей із інвалідністю.
«За дорученням Президента України Петра Порошенка у 2018 році я робитиму все від себе залежне, щоб забезпечити на Миколаївщині підтримку, гідні умови та рівні можливості для самореалізації людей із інвалідністю, їхню повноцінну участь у житті громади», - зазначив очільник області.

Прес-служба Миколаївської облдержадміністрації

Просмотров:
comments powered by HyperComments
Loading...

Loading...