20 октября

100 процентов школ и больниц Николаевской области отапливаются, - Алексей Савченко

Усі лікарні та загальноосвітні школи Миколаївської області опалюються на 100 відсотків, із усіх дитячих садків теплопостачання відсутнє лише у садочку №7 по вулиці 3-тя Слобідська у місті Миколаєві, в зв`язку з ремонтом тепломережі Миколаївської ТЕЦ, який планують завершити вже сьогодні. Водночас 83 відсотки житлових будинків уже опалюються.

Про це у п'ятницю, 27 жовтня, повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко на селекторній нараді під керівництвом віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка щодо проходження опалювального сезону.
Об'єкти соціальної сфери опалюються в Миколаєві з 13 жовтня, а житловий фонд - з 24 жовтня. В Южноукраїнську сезон розпочали з 5 і 12 жовтня відповідно (централізоване теплопостачання у Миколаївській області здійснюється тільки в Миколаєві та Южноукраїнську).
Наразі житлові будинки опалюються на 83 відсотки, пуск тепла продовжується. «Водночас маємо небажання отримати теплоносій із боку окремих ОСББ та житлових будинків комунальної власності, які поки що бажають зекономити», - розповів Олексій Савченко.
Крім загальноосвітніх шкіл і дитячих садків області, опалюються на 100 відсотків і лікарні, працюють усі котельні.
Лічильники теплової енергії встановлено у 92 відсотках будинків, за опалювальною площею -
98 відсотків.
Олексій Савченко повідомив, що підприємства «Миколаївобленерго» та «Миколаївгаз» продемонстрували стовідсоткову підготовку до опалювального сезону і у штатному режимі забезпечують постачання енергоресурсів.
На котельнях бюджетної сфери області створено запас вугілля в обсязі 14,1 тисячі тонн (це 100%). На випадок аварійної відсутності газу на Миколаївській ТЕЦ є запас мазуту 210 тонн.
Для зимового утримання комунальних доріг на місцях підготовлено 374 одиниці техніки (100%) та 20 тисяч тонн посипкового матеріалу (100%).
Служба автодоріг підготувала 114 одиниць техніки (80%), а також заготовлено посипковий матеріал на перші місяці.

Прес-служба Миколаївської державної адміністрації

Просмотров:
comments powered by HyperComments