8 июля

Олексiй Савченко: «Мiнрегiон пiдтримав проекти вiд Миколаiвськоi областi на фiнансування Державним фондом регiонального розвитку»

Утворена Мінрегіоном комісія з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку підтримала всі проекти від Миколаївської області, подані до фінансування за рахунок коштів ДФРР. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олексій Савченко на своїй сторінці у Фейсбук.

«Окрема подяка Геннадію Зубку за підтримку всіх проектів від Миколаївської області, поданих до фінансування за рахунок коштів ДФРР! Це наша маленька перемога! Усі ці проекти - це результат невідворотних змін децентралізації, що доводить свою ефективність та важливість для громади Миколаївщини», - впевнений Олексій Савченко.
Нагадаємо, що влітку Миколаївська область вже отримала схвалення 14 проектів на суму 58,7 млн. грн. Тоді до переліку проектів було включено п'ять перехідних проектів, що фінансувалися у 2015-2016 роках; проект розвитку спортивної інфраструктури; два проекти з переоснащення та будівництва водопровідних мереж; проект із будівництва дренажного колектора; проект впровадження інноваційної моделі поводження з твердими побутовими відходами, ще два проекти реконструкції обласного будинку дитини, охорони здоров'я. Із проектів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регiонального розвитку у 2017 році, маємо ще п'ять перехідних проектів із минулих років.
У вересні Миколаївська регіональна комісія з відбору інвестпрограм та проектів регіонального розвитку направила до мінрегіону пропозиції щодо реалізації ще шести проектів за кошти ДФРР на суму 17 млн. грн. Три з них подано відповідно до загального рейтингового списку та ще три проекти - за напрямом «енергоефективність державних та комунальних медичних закладів». Це, зокрема:
- будівництво насосної станції забору води у місті Первомайську. Сума - 4,1 млн. грн.;
- реконструкція водопровідних мереж села Лепетиха Березнегуватського району. Сума - 3,9 млн. грн.;
- реконструкція покрівлі хірургічного корпусу Снігурівської центральної районної лікарні. Сума - 1,2 млн. грн.;
- зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні в місті Вознесенську (система опалення будівлі поліклініки та будівлі педіатричного відділення). Сума - 3,3 млн. грн.;
- капітальний ремонт лікувального корпусу (утеплення фасадів та ремонт покрівлі) амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт Первомайське Вітовського району. Сума - 2,4 млн. грн.;
- реконструкція лікувального корпусу №1 Казанківської центральної районної лікарні з впровадженням енергозберігаючих заходів. Сума - 2,1 млн. грн.

Прес-служба Миколаївської облдержадміністраціїї

Просмотров:
comments powered by HyperComments