24 ноября

Матч МФК "Николаев" - "Сталь" перенесен на 27 мая, остальные игры первой лиги пройдут без зрителей

Комментарии: 1

Исполком ФФУ принял решение о переносе ряда матчей чемпионата Украины, которые планировали провести в ближайшие выходные.

Матч МФК "Николаев" - "Сталь" перенесли по просьбе главы Николаевской облгосадминистрации Николая Романчука, так как ситуация в городе напряженная и не исключены провокации. Поединок состоится 27 мая.

Также перенесены матчи: "Гелиос" - "Нива", из-за запрета проводить матчи в Харьковской области, состоится в Карловке 12 мая; "Авангард" - "Полтава" хотели сыграть в Харькове, но там опасно, перенесли в Полтаву на домашний стадион одноименного клуба. Встреча состоится 13 мая.

Что еще интересно – остальные матчи тура первой лиги будут проведены без зрителей!

Исполком ФФУ также решил:
- матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу серед команд прем’єр-ліги та 27-го туру змагань серед команд першої ліги і 33-го туру змагань серед команд другої ліги, а також фінального матчу розіграшу кубку України з футболу сезону 2013/2014 рр., проводити без присутності глядачів;
- не проводити зазначені матчі на території Донецької, Луганської, Одеської та Харківської областей;
- Прем’єр-лізі  та ПФЛ  України  по можливості врахувати клопотання МВС щодо проведення зазначених матчів у будні дні та в робочий час;
- питання щодо врахування клопотання МВС України при організації проведення 30-го туру чемпіонату України з футболу серед команд прем’єр-ліги, 28-го і наступних турів змагань серед команд першої ліги та 34-го і наступних турів змагань серед команд другої ліги розглянути додатково;
- призупинити проведення чемпіонатів України серед команд U-21 та U-19 прем’єр-ліги. Питання поновлення проведення цих змагань розглянути додатково.

Слід відзначити, що вперше при підготовці до фіналу кубку України Виконком Федерації футболу України зіткнувся із необхідністю неодноразового перегляду прийнятих рішень, спираючись на оперативну інформацію від комітетів організації, місцевої влади та Міністерства внутрішніх справ України.
Виконком ФФУ в умовах дефіциту часу змушений приймати важливі рішення для забезпечення необхідних умов і безпеки команд та вболівальників під час проведення футбольних матчів. Саме безпека всіх учасників футбольного матчу є основним пріоритетом для ФФУ під час проведення спортивних подій на території України.
ФФУ володіє достатньою кількістю ресурсів і можливостей для забезпечення належного рівня безпеки при проведенні вирішального матчу розіграшу кубка України з футболу.

 ФФУ перебуває  в постійному контакті з місцевою владою і МВС, зважаючи на їхні рекомендації при прийнятті рішень щодо проведення футбольних заходів.
Найближчим часом члени виконкому ФФУ голосуванням визначать місце проведення фінального матчу кубку України.

    Просмотров:
    comments powered by HyperComments