20 февраля


Опубликован новый состав согласительной комиссии по зонированию Николаева

Решением исполкома городского совета от 22 ноября 2013 года №1118 внесены изменения в решение исполкома городского совета от 31 мая 2013 года и утвержден новый состав согласительной комиссии для рассмотрения спорных вопросов, возникших в процессе общественных слушаний относительно учета общественных интересов при разработке проекта градостроительной документации - Плана зонирования территории города Николаева.

Далее по оригиналу.
Склад погоджувальної комісії для розгляду суперечливих питань, що виникли у процесі громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час озроблення проекту містобудівної документації – Плану зонування території міста Миколаєва.

Голова комісії: Гайдаржи Валентин Васильович - заступник міського голови.
Секретар комісії Нефьодов Олександр Анатолійович - заступник начальника управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради – начальник відділу обліку та контролю за об’єктами містобудування.

Члени комісії:
Атанасов Олег Панасович - начальник управління містобудування та архітектури Миколаївської облдержадміністрації, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за погодженням).
Бондар Олександр Вікторович - начальник управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради – головний архітектор міста
БондаренкоІрина Анатоліївна - начальник відділу охорони культурної спадщини управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.
Домарацький Олександр Васильович - архітектор, член Миколаївської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за погодженням).
Зубік Анатолій Володимирович - заступник директора ТДВ “Миколаївський Діпроміст” (за погодженням).
Клюс Сергій Валерійович - голова наглядової ради ТДВ “Миколаївський Діпроміст” (за погодженням).
Корчагов Володимир Германович - начальник управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.
Кирюхін Артур Станіславович - заступник начальника відділу екологічної експертизи та земленадрокористування управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації (за погодженням).
Мороз Олександр Іванович - начальник управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради.
Москаленко Віктор Антонович - архітектор, член Миколаївської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за погодженням).
Найдьонов Юрій Леонідович - заступник начальника головного управління Держсанепідслужби в Миколаївській області, заступник головного державного санітарного лікаря Миколаївської області (за погодженням).
Піддубна Лариса Олександрівна - заступник начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації (за погодженням).
Сисоєв Володимир Валерійович - архітектор, член Миколаївської обласної організації Національної спілки архітекторів України (за погодженням).
Смородінов Ігор Петрович - директор юридичного департаменту Миколаївської міської ради.

Уповноважені представники громадськості:
Абрамов Олег Миколайович - Миколаївське відділення Всеукраїнської громадської організації “Спілка оцінювачів землі” (за погодженням).
Бондаренко Олександр Семенович - Миколаївська обласна рада ветеранів України (за погодженням).
Галкіна Антоніна Олексіївна - Миколаївський клуб сприяння сталому розвитку та побудові громадянського суспільства “Спільні дії” (за погодженням).
Грибкова Наталя Григорівна - Миколаївська громадська організація “Громадська ініціатива мікрорайону Намив міста Миколаєва” (за погодженням).
Дерменжи Петро Миколайович - Миколаївське відділення Національної спілки архітекторів України (за погодженням).
Купрієвич Ірина Миколаївна - Миколаївська міська громадська організація “Спадщина” (за погодженням).
Мулеров Дмитро Петрович - Всеукраїнський благодійний фонд “Ініціатива заради життя” (за погодженням).
Рагуліна Ніна Михайлівна - експертно-громадська рада при виконкомі Миколаївської міської ради (за погодженням).
Ринденко Людмила Григорівна - громадська організація “Громада проти беззаконня” (за погодженням).
Руденко-Кардаш Людмила Юріївна - Миколаївський міський фонд ЛАСКА “Сприяння економічним і соціальним реформам” (за погодженням).
Сидляр Сергій Михайлович - орган самоорганізації населення “РС Ялти” (за погодженням).
Тонконогова Марія Дмитрівна - первинна профспілка підприємців “Самозахист” Корабельного району м. Миколаєва (за погодженням).
Шелякін Вадим Миколайович - Миколаївське міське відділення Всеукраїнської громадської організації “Громадський контроль” (за погодженням).
Шуст Лідія Сергіївна - орган самоорганізації населення “Леваневський” (за погодженням).
Янцен Олександр Юрійович - громадська організація “Вітовське відродження” (за погодженням).

Источник:gorsovet.mk.ua

Просмотров:
comments powered by HyperComments

Loading...