14 июля

Заявление Николаевской прокуратуры: среди задержанных по делу об изнасиловании и покушении на убийство родственников работников прокуратуры нет!

З огляду на оприлюднення в деяких засобах масової інформації відомостей про те, що винні у скоєнні тяжких злочинів проти громадянки 1993 року народження М. «розгулюють на свободі», прокуратура Миколаївської області заявляє:
13 березня Центральний районний суд міста Миколаєва задовольнив подання слідчого Центрального районного відділу ММУ УМВС України в Миколаївській області, погоджене з прокуратурою Центрального району м.Миколаєва, та обрав щодо всіх трьох обвинувачених у скоєнні злочину міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Також прокуратура Миколаївської області офіційно заявляє:
Серед заарештованих у резонансній справі немає родичів працівників прокуратури, і обвинувачувані не розгулюють на свободі.
У даній кримінальній справі органи УМВС України в Миколаївській області проводять слідство. Справа знаходиться на контролі прокуратури Миколаївської області.
Наголошуємо, що працівники прокуратури займають принципову позицію по цій справі та в межах наданих їм повноважень наполягатимуть на об`єктивному та всебічному розслідуванні справи.


 

Пресс-служба прокуратуры Николаевской области

Просмотров:
comments powered by HyperComments